سبدگردانی سهام عدالت

پخش ویدیو

بورس و فرابورس

پرتفوی و سهامداری

بورس انرژی

خرید و فروش بورس انرژی

سهام عدالت

سبدگردانی سهام عدالت

بورس کالا

خرید و فروش بورس کالا

خدمات سبدگردانی و سهام داری

بازار سرمایه | بورس و فرابورس | سهام | عرضه اولیه | پذیره نویسی | سبدگردانی 

$19

سه ماه

خدمات

$49

شش ماه

خدمات

$99

سالانه

خدمات

آنچه در مورد سبد سهام عدالت خود باید بدانید.

از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۹، دولت با استفاده از شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مدیریت سهام عدالت را بر عهده داشت. در ابتدای سال ۱۳۹۹، با اعلام مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم واگذاری سهام عدالت به مردم، مقرر شد طی فرایندی آزادسازی سهام عدالت توسط دولت صورت پذیرد.

با آزادسازی سهام عدالت، هر فرد سهامدار می‌تواند مدیریت سهام خود را به عهده گیرد و در صورت تمایل اقدام به فروش سهام عدالت خود کند. جهت آزادسازی سهام عدالت از تاریخ ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ تا تاریخ ۲۹ خردادماه ۱۳۹۹، سهامداران می‌توانستند با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی SAMANESE.IR روش مدیریت سهام عدالت خود را انتخاب کنند.

سهامدارانی که تمایل داشتند مدیریت سهام عدالت خود را شخصاً به عهده بگیرند، می‌توانستند با انتخاب گزینه آزادسازی به روش مستقیم در سامانه سهام عدالت، اختیار فروش سهام عدالت خود را به دست آورند و در صورت تمایل اقدام به نگهداری یا فروش سهام عدالت خود کنند.

درصورتی‌که سهامدار تمایلی به آزادسازی مدیریت سهام عدالت خود به روش مستقیم نداشت، به‌صورت پیش‌فرض مدیریت سهام عدالت فرد، کما فی السابق توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی صورت می‌پذیرفت و سهامدار همانند گذشته از امتیاز سهام عدالت خود استفاده می‌کرد.

پس از به اتمام رسیدن زمان آزادسازی مدیریت سهام عدالت، امکان فروش این سهام طی چند مرحله به سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده بودند، داده شد. سهامدارانی که قصد فروش سهام عدالت یا مشاهده ارزش روز دارایی خود را دارند، می‌توانند به سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری فارابی یا همان سامانه سعدی، مراجعه کنند.

در سامانه سهام عدالت کارگزاری فارابی ارزش روز دارایی سهامدار قابل‌رؤیت بوده و درصورتی‌که سهامدار تمایل به فروش بخشی از سهام عدالت خود را داشته باشد، می‌تواند با انتخاب گزینه فروش، بخشی از سهام خود را به فروش رساند.

جهت استفاده از امکانات این سامانه کارگزاری فارابی، می‌توانید به نشانی اینترنتی edalat.farabixo.com مراجعه کرده و با ورود کد ملی و شماره تلفن همراه خود، وارد این سامانه شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که شماره تلفن وارد شده در سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری فارابی می‌بایست با شماره‌ای که در زمان ثبت‌نام سهام عدالت ارائه کرده‌اید، یکسان باشد.

در صورت مغایرت شماره وارد شده در این سامانه با شماره ارائه شده در هنگام ثبت‌نام سهام عدالت، سهامدار می‌تواند با مراجعه به سامانه سهام عدالت، مشخصات خود را اصلاح کند و پس از آن وارد سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری فارابی شود.

خدمات سبدگردانی سهام عدالت در شهر الکترونیک، برخط و آنلاین می باشد. و بصورت پشتیبانی روزانه، قیمت، شرایط بازار، روند سود سازی و نقل و انتقال سهام های پذیرفته شده بورسی عدالت  توسط تیم مجرب ما سبد گذدانی و توسعه داده میشود. خدمات تسهیلات وثیقه ای با سهام ، خدمات خرید فروش سهم شرکت های بزرگ متوسط و کوچک در بازار سرمایه و… خدمات ثبت نام و ورود به بازار سرمایه توسط اشخاص حقوقی ، پذیره نویسی و سهام داری عام  را می توانید با ما قرارداد ببندید و همکاری کنید.

جهت ثبت نام و سفارش سبد گردانی سهام عدالت خود از اینجا آغاز کنید .. وارد شوید. 

مشتریان ما می گویند

روش مستقیم سهام عدالت انتخاب کردم. میخواستم بفروشم. مشاوره و جایگزین سهم و سودسازی ارزش سهام حفظ نمودم.
لطیفی مونا
سهام دار
ممنون که سبدگردانی شما را دارم.
ویدا بنواری
شغل خدماتی
از مدیریت سبد سهام عدالت خود به روش غیرمستقیم آگاهی لازم نداشتم .. خوشحالم با شما آشنا شدم .
حسین علی رزم
سهام دار
اطلاع رسانی دوستان مرا با شما آشنا نمود
امیدوار دانائی
کارگاه تولیدی
Select more than one item for comparison.