بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی یک فرایند سخت و طاقت فرسا است و به تجربه ، دقت و مهارت فراوان نیاز دارد. یکی از مراحلی که در جابجایی باید مورد توجه قرار گیرد بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و حتما باید توسط افراد کاربلد و متخصص صورت گیرد تا مشکلی در حین جابجایی برای شما بوجود نیاید.

بسته بندی لوازم منزل  آشپزخانه نیاز به دقت بیشتری نسبت به سایر لوازم منزل دارد زیرا که لوازم آشپزخانه ظریف می باشد و باید به صورت حرفه ای و مناسب بسته بندی شود تا آسیبی به آن ها وارد نشود. به طور کلی باید در بسته بندی لوازم شکستنی و حساس به موارد زیر توجه کنیم:

انتخاب مکان مناسب برای بسته بندی: ابتدا باید مکانی را که زیاد از آن جا رفت آمد نمیشود و بدون گرد و خاک را انتخاب کنیم و برای بسته بندی میز غذا خوری و لوازم بزرگ از پذیرایی یا جایی که ابعاد بزرگی دارد استفاده کنیم.

نحوه قرار دادن لوازم در کارتن ها: باید برای بسته بندی  لوازم شکستنی از کارتن های با سایز های متوسط و کوچک استفاده کرد و دقت کنیم که تعداد زیادی از وسایل شکستنی را در یک جعبه قرار ندهیم و سعی کنید لوازم شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در قسمت بالا قرار دهید تا هم کارتن ها سنگین نباشد و هم با این کار خطر شکسته شدن لوازم کاهش پیدا می کند. بر روی کارتن ها برچسپ مخصوص را قرار دهید و بنویسید که مربوط به کجا می باشد.

نحوه استفاده از ابزار ها در بسته بندی اثاثیه منزل: سعی کنید برای جلوگیری از برخورد لوازم به هم از نایلون های حباب دار استفاده کنید و آن ها را به ظروف بچسبانید تا دچار شکستگی نشوند. با چسب های پهن گوشه های کارتن را محکم کنید و همچنین از نیلون های حباب دار قسمت زیرین کارتن ها را بپوشانید تا در هنگام قرار دادن کارتن ها در زمین خسارتی به آن خا وارد نشود. اگر کارتن ها سنگین هستند بهتر است که با طناب کاملا محکم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *