خدمات ساختمانی

طراحی و معماری

خدمات طراحی، دکوراسیون ، معماری بنا، روف گاردن، بوم روف ، چوب پلاست ، تکنولوژی و فناوری های ساختمان ، ابزار های هوشمند سازی و مدیریت ساختمان

Slide
خدمات کسب و کار

طراحی نما، معماری، دکوراسیون، کفپوش، بوم رووف،طراحی و معماری سازه و بنا کفپوش – آلاچیق – روف گاردن – درب پلی وود – چوب پلاست – ترمو وود

ا2
خدمات املاک و مستغلات

نصب و خدمات آسانسور ، ایمنی و حفاظتی، جاروبرقی و سیستم های گرمایشی، سرمایشی،طراحی و دکوراسیون

جاروی مرکزی ساختمان (خانگی و صنعتی)
دکوراسیون و محوطه سازیPWC
دکوراسیون و محوطه سازیPWC

            طراحی و معماری سازه و بنا کفپوش – آلاچیق – روف گاردن – درب پلی وود – چوب پلاست – ترمو وود                             

Shadow

خدمات ساختمانی : با  مجرب ترین استادکاران و مرغوبترین اجناس ، با کیفیت و قیمت مناسب

مجموعه استادکاران سرویس کاران و کارگران فنی (خدمات ساختمانی) مجرب و با تجربه در شمال استان خوزستان (دزفول – اندیمشک – شوش – شوشتر – گتوند و …) خدمات ساختمانی، شما، مانند؛ گچ کاری، بنایی ، دیوار چینی ، کاغذ دیواری ، پارکت ، لمینت، اجرای سقف کناف، نصب سرامیک، سرامیک کاری، سنگ کاری، بازسازی و تخریب و..  “کلیه خدمات مربوط به ساختمان را  با مناسب ترین قیمت …..

گروه استاد و سرویس کاران ساختمان  با سابقه 10ساله، خدمات ساختمانی ، زیر را  ارائه میدهند.

بنایی     –     گچ کاری   –   نقاشی ساختمان   –   کاغذ دیواری   –   نصب و تعمیر پارکت   –   نصب و تعمیر لمینیت

نکات مهم:

  نصب پارکت و لمینیت: اجرای کفپوش لمینت شامل ۴ مرحله است : زیرسازی, نصب فوم, نصب پارکت لمینت و اجرای قرنیز…سرعت بالا یکی از خصوصیات لمینت ها می باشد. از دیگر خصوصیات کفپوش لمینت این است که هرگاه نیاز باشد ، به اسانی قابل جمع اوری و جابه جایی است. به همین علت نکته مهم در نصب کفپوش لمینت عدم استفاده از هرگونه چسب نه برای فوم و نه برای لمینت است. برای اتصال قرنیز هم از هیچگونه چسبی استفاده نمیگردد.

-لمینیت و پارکت باید بر روی سطح صاف و بدون اختلاف سطح اجرا شود.

-سطح مورد نظر برای اجرای پارکت و لمینیت نباید هیچ گونه رطوبتی داشته باشد.

-در اکثر سطوح قابل اجرا باید از یک فوم در زیر پارکت استفاده شود. اما اگر بر روی سطح موکتی چسبیده باشد که تخت باشد میتوان از همان موکت، به عنوان فوم استفاده کرد.

-پارکت ها را باید 2روز قبل از اجرا در محل مورد نظر قرارداد تا با دمای محیط ،هم دما شوند.

-بعد از اجرای پارکت و لمینیت حدود 48 ساعت نباید بر روی آنها جسم سنگین گذاشت تا پارکت شکل خود را از دست ندهد.

تفاوت میان کفپوش لمینت و پارکت چیست؟

پارکت: جنس پارکت از چوب طبیعی میباشد. پارکت ها توسط چسب به کف اتاق چسبانده میشوند. بعد از اجرا پارکت،سطح روی پارکت را میسابند و روی پارکت لاک میزنند تا براق شود. پارکت ها در برابر اجسام سخت و نوک تیط مقاومت ندارند و دچار آسیب و خط و خش میشوند. پارکت ها به دلیل جنس طبیعی خود در برابر آب و رطوبت حساس هستند.

لمینت:پارکت لمینیت،یا همان لمینیت از جنس چوب فشرده ساخته شده اند و طبیعی نیستند. لمینیت ها بر عکس پارکت به توسط چسب سطح مورد نظر چسبیده نمیشوند،بلکه شیارهای نر و ماده ای که دور هرکدام از لمینیت ها وجود دارد باعث اتصال آنها شده. که این یکی شدن باعث وزن زیاد لمینتها شده و دیگر احتیاجی به چسب ندارند. به دلیل استفاده نکردن از چسب در زمان اجرا لمینیت، میتوانی در صورت احتیاج نداشتن به لمینیت ها بدون آسیب به کف، لمینیت ها را از زمین جدا کرد.لمینیت ها دیگر احتیاجی به سابیدن و لاک زدن بعد از اجرا ندارند. پارکت لمینیت ها در برابر آب و اجسام سخت از پارکت ها مقاوم تر هستند.پارکت لمینیت از نظر ریالی کاملا به صرفه تر از پارکت میباشد. زمان نصب پارکت لمینیت خیلی کم تر از نصب و اجرای پارکت میباشد.

 نصب کاغذ دیواری: نکته قابل توجه قبل از نصب کاغذ دیواری، زیرسازی آن میباشد.دیوار مورد نظر باید بدون هیچ گونه سوراخ و یا ترکی باشد.رطوبت دیوار باعث جدا شدن کاغذ دیواری از دیوار میباشد، پس اگر دیواری رطوبت داشت ابتدا باید منبع رطوبت شناسایی و رطوبت بر طرف گردد.دیوار های گچی برای نصب کاغد دیواری مناسب نیستند، پس ابتدا باید دیوار گچی را با روغن پرایمر آغشته کرد. برای کاغذهایی که پشت چسب دار هستند فقط نیاز است که مانند تمبر پستی مقداری خیس شود.

اجرای سقف کناف:

مزایا: سرعت و سهولت در اجرا-دقت بالا در اجرا-دور ریز کم مصالح-افزایش سطح مفید بنا-قابلیت ترمیم و تعویض-کاهش وزن ساختمان و ایمنی بیشتر به هنگام زلزله

انواع سقف های کاذب کناف:

سقف کاذب ثابت: ساختار آنها از اتصال صفحات روکش دار گچی به زیرسازی فولادی که به سقف اصلی متصل می باشد،تشکیل می شود و بدون درز می باشند.

سقفهای کاذب مشبک کناف: سقف های کاذب مشبک از تایل های گچی و شبکه سازه های سپری تشکیل میشوند و به وسیله اویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل میگردد و تایل های گچی درون این شبکه قرار می گیرند.

اماده خدمت رسانی در کلیه امور خدماتی ساختمان اعم از گچ کاری، بنایی، دیوار چینی، کاغذ دیواری، پارکت، لمینت، اجرای سقف کناف، نصب سرامیک، سرامیک کاری، سنگ کاری، تخریب، بازسازی، اسکلت بندی  و ……..کلیه خدمات ساختمانی با قیمت مناسب و خدمات دهی فنی و مهندسی می باشند.

روی تصویر بالا کلیک کنید و فرم درخواست خدمات ساختمانی (0 تا 100) را تکمیل و ارسال نمائید

آلاچیق و پرگولای چوبی