زغال چوب سنگ

ذغال انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها مخصوص کار منحصر به فردی است. زغال بسته بندی شده، دیرسوز و فشرده ،زغال تزیینی، زغال فله، زغال لیمو، زغال نارگیل، زغال وارداتی و صادراتی، زغال پسته،زغال باگاس، زغال کبابی و….

زغال از مواد پر مصرف در کشور ما می باشد که در تهیه کباب و قلیان کاربرد دارد و برای برخی از صاحبان مشاغل پرکاربرد می باشد از این رو کیفیت و نوع زغال بسیار مهم است

تولید کنندگان  زغال  که تمایل به صادرات محصول خود به کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس  دارند و  خریداران زغال واردتی  بخصوص ذغال چینی دارند  در این قسمت می توانید به ما همکاری کنید.

There are different types of charcoal, each of which is unique to the work. Packaged charcoal, slow-burning and pressed, decorative charcoal, bulk charcoal, lemon charcoal, coconut charcoal, imported and exported charcoal, pistachio charcoal, bagasse charcoal, grilled charcoal, etc.

 

وهناک أنواع مختلفه من الفحم، کل واحده منها هی فریده من نوعها للعمل. الفحم المعبأ ، الحرق البطیء والضغط ، الفحم الزخرفی ، الفحم السائب ، فحم اللیمون ، فحم جوز الهند ، الفحم المستورد والمصدر ، فحم الفستق ، فحم الباجاس ، الفحم المشوی ، إلخ.

 

نمی توان بطور دقیق، قیمتی برای این ماده ی سوختنی در نظر گرفت. قیمت زغال با توجه به کیفیت محصول، نحوه ی تولید، کارایی و کاربرد محصول، برند تولید کننده و نیز شیوه ی عرضه  در شهر الکترونیک تعیین می شود. دون شک زغال لیمو یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین زغال های تولید شده می باشد که از سوختن تنه ی درخت مرکبات بویژه لیمو بدست می آید و مهمترین ویژگی آن سوختن آرام و یکنواخت زغال می باشد.  بزرگترین تولید کننده زغال لیمو در کشور با استفاده از بهترین شاخه ها و تنه های درختان لیمو و سایر مرکبات و نیز با بهره گیری از روش های نوین به تولید این محصول پرکاربرد می پردازد. این شرکت زغال لیمو را با بالاترین کیفیت و در بسته بندی های شکیل در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.  تولیدات این واحد تولیدی علاوه بر رفع نیاز داخلی به بسیاری از کشورهای پرطرفدار زغال صادر می شود به صورتی که بازار فروش زغال در آن کشورها بسیار پر رونق است.

زغال قلیان چیست؟ چه کاربردی دارد؟ و هر کیلو زغال قلیان در ایران  و کشورهای عربی  به چه قیمت به فروش می رسد؟

زغال مناسب برای قلیان، زغال چوب درختان معطر مانند بلوط می باشد که دارای ویژگی های قابل توجهی است از قبیل:

  • باید به سرعت آتش بگیرد و سرخ شود.
  • دارای حرارت زیادی باشد.
  • جرقه نزند.
  • دود نداشته باشد بخاطر اینکه دود زغال قلیان باعث سردرد می شود.
  • و…

سفره خانه های سنتی مصرف کنندگان اصلی این نوع زغال هستند که زغال قلیان عمده را معمولا بصورت فله ای از شرکت های تولیدی با نازلترین قیمت خریداری می کنند. از آنجاییکه واحدهای تولیدی زیادی در استان تهران فعالیت دارند قیمت هر کیلو زغال قلیان در بازار این شهر با توجه به کیفیت و نوع چوب استفاده شده در تولید زغال بسیار متفاوت است.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی ها و سایت های معتبر قیمت هر کیلو را مشاهده کنید و این مسئله را مورد توجه قرار دهید که این فروشگاه چند منظوره (شهر الکترونیک) به دلیل ارتباط مستقیم با تولیدکننده،  زغال قلیان ، زغال کبابی و  فشرده  را با بهترین کیفیت، بسته بندی شده و  مناسب ترین قیمت برای فروش و عرضه پشتیبانی و بفروش می رساند.

اینجا زغال مرغوب با کیفیت بسته بندی  و قیمت مناسب را انتخاب کنید و در مکان خود (منزل یا کار) تحویل بگیرید

فروشگاه زغال چوب سنگ 

سایر محصولات

 

طرح توجیهی  احداث خط تولید زغال فشرده  از ضایعات سلولزی ( کلیک کنید)

 

ماشین آلات، تجهیزات و  خط تولید زغال فشرده  از باگاس نیشکر و ضایعات سلولزی